Srpen 2009

Lara Croft se dočká nového filmu

25. srpna 2009 v 15:17 | Anajfo
Livingstone v rozhovoru na stránkách GamingIndians zmínil možnost dalšího celovečerního filmu s Larou Croft. Momentálně se pracuje na filmu Kane and Lynch s Brucem Willisem v hlavní roli, který vzniká podle stejnojmenné akční videohry od Eidosu. Pak bychom se mohli dočkat dalšího filmového Tomb Raider. Zřejmě ale už bez Angeliny Jolie...


Archeoložku Laru čeká filmový restart.

Ačkoliv si videoherní vydavatel Eidos stěžuje na prodeje poslední videohry s Larou Croft v hlavní roli (Tomb Raider: Underworld se prodalo jen 1,5 milionu kusů) pro Hollywood je Lara pořád sexy.

Producent Dan Lin, který momentálně pracuje na Sherlocku Holmesovi Guye Ritchieho, hodlá s lidmi z Eidosu produkovat nový film. Ten by měl nabídnout nový pohled na hrdinku, její původ i hlavního záporáka.

Práva původně vlastnilo studio Paramount, které natočilo dva průměrné snímky s Angelinou Jolie v hlavní roli. Pak se práva vrátila k Eidosu, jehož podíl koupili Time Warner. Součástí obchodu byla i možnost natočit nové filmy s Larou Croft.

Celý projekt je teprve na začátku, nicméně již teď je jasné, že Angelina Jolie si upnutý trikot a šortky neoblékne. Schválně, jestli si někdo z tvůrců vzpomene na Rhonu Mitru, která dříve působila jako modelka Lary Croft na propagačních akcích.

Rhona Mitra totiž nakonec prorazila i jako herečka. Mohli jste ji vidět například v seriálu Plastická chirurgie s.r.o. nebo v akčním béčku Soudný den. Jejím nejnovějším filmem je Underworld: Vzpoura Lycanů, kde převzala sexy žezlo po Kate Beckinsale.


Od Zet

24. srpna 2009 v 17:17 | Anajfo |  Od vás
Dostala jsem od Zet krásný banner... děkuji:)

Od Hanýska

3. srpna 2009 v 20:43 | Anajfo |  Od vás
Dostala jsem od Hanýska dárek:) děkuju:)

.