Červenec 2009

Tomb raider IX

21. července 2009 v 22:22 | Anajfo |  Tomb Raider IX: ?

Další Tomb Raider o poznání temnější?

Pěkný únik se přes víkend podařil někomu z Crystal Dynamics. Na internet totiž prosákly hned tři údajné artworky z dalšího chystaného Tomb Raidera, které, spolu s poměrně detailními informace, vyvolali bouřlivou diskuzi. Inu, mrkněte níže a hned vám bude jasné o čem mluvíme. Lara se nám totiž krapet změnila a její okolí jakbysmet.
> Ještě než se však dostaneme k samotným neoficiálním detailů, je nutné říci, že ne mnoho hodin po tomto úniku už Crystal Dynamics žádali o stažení. Co je však snad ještě podstatnější, o stažení žádala i firma Nielsem, zabývající se mnoha různými průzkumy. Je tak na místě domněnka, že všechno okolo je pouze součástí průzkumu o tom, jak by na tak drastickou změnu legendární herní série reagovali hráči.> Tak tedy, Tomb Raider 9 by měl v hlavní roli mít opět archeoložku Laru, ovšem v létech, kdy byla ještě mladá a nezkušená. Ocitá se na opuštěném ostrově kdesi u Japonska, který je navzdory mnoha různým známkám o osídlení zcela pustý. A ve zkratce řečeno: na Laru by čekal, jak se tomuto žánru dnes říká, "survival horor", aneb česky jednoduše boj o přežití v ne zrovna zářivých podmínkách. Laru by měla lovit všemožná hvěť a ta by se měla bránit pěkně z blízka i z dálky pomocí pušek nebo luku. dále by bylo nutné využívat prostředí a všemožné nálezy, jak jen by to šlo. A to všechno v otevřeném, ano, správně, otevřeném ostrovním světě. Inu, co byste řekli na takovýto prequel?


Tomb Raider 9!

21. července 2009 v 22:22 | Anajfo
Crystal Dynamics už pracuje na novém TR! Mohlo by prý vyjít už příští rok, v roce 2010!
Fanoušci prý vypátrali, že Chris Conway pracuje na game-play AI neohlášeného projektu a vydání hry Tomb Raider je plánováno na rok 2010 nebo později.
TR 9 je pravděpodobně ve vývoji už od roku 2007.

.